Applied Nutrition Bodyfuel™ Whey Protein 900GR – Double Çikolata AromalıÜrün Özellikleri:		Menşei: GB (İngiltere)			Form: Toz			Hedef: Kas Kütlesi			Porsiyon Sayısı: 28			1 Porsiyon: 20 gr			İçerik Tipi: Toz			Besin Çeşidi: Whey Protein			Domuz ürünü içerir: Hayır			Aspartam içerir: Hayır			Miktar: 900 gr			Tatlandırıcı içerir: Evet			Aroma: Double Çikolata	
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 115 kcal |
| Protein | 22g |
| Karbonhidrat | 3.5g |
| Şeker | 1.5g |
| Yağ | 1.8g |
| Doymuş Yağ | 0.8g |
| Tuz | 0.1g |