Clean Powders Protein Chips 50 Gr Tatlı Barbekü 4 Adet, tatlı ve barbekü aromasıyla atıştırmalık keyfini yepyeni bir boyuta taşıyan, bitkisel bazlı bir protein cipsidir. Her pakette yer alan 15 gram protein ve 6 gram lif sayesinde hem doyurucu hem de besleyici bir alternatiftir.
Gluten ve trans yağ içermediği gibi tamamen bitkisel içeriğiyle vegan beslenme tarzına uygundur. Tatlı barbekü aroması ile dikkat çeken bu ürün, 50 gramlık porsiyonlardan oluşan 4’lü paket halinde sunulmaktadır.
| İçerik | 1 Servis (50g) |
|---|---|
| Enerji | 210 kcal |
| Protein | 20g |
| Karbonhidrat | 15g |
| Şeker | 2g |
| Yağ | 7g |
| Lif | 3g |
| Tuz | 0.8g |