Clean Powders Protein Spread, kremalı dokusu ve protein içeriği ile öne çıkar. Bu pratik atıştırmalık seçeneği, düşük şeker oran ile öne çıkar ve tatlı isteğinizi lezzetli bir biçimde karşılayabilir. Clean Powders Protein Spread’i kahvaltılarınızda ekmek, pancake veya waffle üzerinde kullanabilir, doğrudan kaşıkla tüketebilir veya smoothie ve protein shake'lerinize ekleyebilirsiniz.
Soğuk havalarda ürün doğası gereği katılaşabilir, daha lezzetli bir deneyim yaşayabilmeniz için Protein Spread ürünümüzü tüketmeden önce belli bir süre oda sıcaklığında muhafaza etmenizi tavsiye ederiz.
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 165 kcal |
| Yağ | 12g |
| Doymuş Yağ | 2g |
| Karbonhidrat | 6g |
| Şeker | 2g |
| Protein | 7g |
| Lif | 3g |
| Tuz | 0.05g |