Hardline Tribulus Terrestris kapsül formda olan bir Tribulus ürünüdür.
Hardline Tribulus Terrestris dünyanın birçok yerinde yetişen Tribulus Terrestris ekstresinden elde edilen bir üründür.
Her kapsülünde en az %40 Steroidal Saponinler ve en az %10 Protodioskinler içeren 625 mg Tribulus Terrestris özü içermektedir.
| İçerik | 1 Servis (1 Tablet) |
|---|---|
| Tribulus Terrestris Ekstresi | 1000 mg |
| Saponin Oranı | %90 |
| Enerji | 0 kcal |
| Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |