Multipower %100 Pure Whey Protein toz formda olan bir whey protein ürünüdür.
Yenilenen ambalaj ve içeriği ile Multipower %100 Pure Whey Protein hem daha yüksek protein oranına ve daha etkili bir amino asit profiline sahiptir.
Özellikle spor sonrası kullanım için uygun olan Multipower %100 Pure Whey Protein spor yapan ve protein ihtiyacı duyan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir whey protein tozudur.
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 115 kcal |
| Protein | 23g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş Yağ | 0.8g |
| Karbonhidrat | 2.2g |
| Şeker | 1.2g |
| Tuz | 0.1g |