Nutricost markasının kadın kullanıcılar için özel olarak geliştirdiği bu takviye edici gıda, yüksek standartlarda üretilmiş bir formüle sahiptir. Ürün içeriğinde yer alan 400 mg DIM (Diindolylmethane), Dong Quai ve Kalsiyum Glukarat ile desteklenerek zengin bir içerik profili sunar.Nutricost'un kalite odaklı yaklaşımıyla hazırlanan bu ürün, içeriğindeki bileşenlerin saflığı ve miktarı konusunda şeffaf bir yaklaşım sergilemektedir.
Ürünün kullanımı oldukça pratiktir ve günlük beslenme rutinine kolayca dahil edilebilir. Nutricost DIM Women, 120 kapsüllük ekonomik boyutuyla uzun süreli kullanım imkanı tanırken, markanın global kalite standartlarını yansıtan bir seçenektir.
| İçerik | 1 Servis (1 Kapsül) |
|---|---|
| Diindolylmethane (DIM) | 200 mg |
| Calcium D-Glucarate | 100 mg |
| Dong Quai (Angelica sinensis) | 100 mg |
| Enerji | 0 kcal |
| Toplam Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Protein | 0 g |