Xprotein BCAA+GLUTAMINE 500 Gr ÖzellikleriMarka: XproteinServis Sayısı:100Servis Miktarı:1 Ölçek (14,6 g): Xprotein BCAA+GLUTAMINE 500 Gr KullanımıOrta Seviye1 servis ürünü (1 ölçek, 14,6 gr ) 350 mL su ile karıştırarak antrenmandan önce veya sonra alı
| İçerik | 1 Servis (10g) |
|---|---|
| Enerji | 38 kcal |
| Protein | 9.5g |
| L-Glutamine | 5000mg |
| L-Leucine | 2500mg |
| L-Isoleucine | 1250mg |
| L-Valine | 1250mg |
| Yağ / Karbonhidrat | 0g |