300 GramServis Miktarı : 1 Ölçek (5 g)Servis Sayısı : 601 Servis Üründe% Günlük Değer* 5.000mg **Glutamin* Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa ve fiziksel aktiviteye göre değişebilir.** Günlük değerler saptanamamıştır.Ort
| İçerik | 1 Servis (5g) |
|---|---|
| Servis Miktarı | 5 g |
| Enerji | 20 kcal |
| L-Glutamine | 5000 mg |
| Protein | 5 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yağ | 0 g |
| Tuz | 0 g |