Kütle artışı için vazgeçilmez supplementiniz.Lezzetli aromaları ile protein ihtiyacınızı karşılamanızı kolaylaştırır.Emilim ya da sindirim sorunları yoktur.Her Serviste:24.5 gram protein5 gram BCAA4 gram GlutaminPARTİ NUMARASI SON TÜKETİM TARİHİNE EŞ DEĞERDİRSAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI ÜRÜN : TR-20-K-02
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 118 kcal |
| Protein | 23g |
| Karbonhidrat | 2.5g |
| Şeker | 1.2g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş Yağ | 0.8g |
| Tuz | 0.1g |