Zeus Nutrıtıon Iso Whey Zero Protein Tozu 2273 Gr ÖzellikleriMarka:Zeus NutrıtıonServis Sayısı:78Servis Miktarı:1 Ölçek (24 g)Servis Başı Fiyat:7,5TLProtein Oranı:%77,1Karbonhidrat Oranı:%5,8Şeker Oranı:%3,9Yağ Oranı:%3,5Arjinin Oranı:%1,6Zeus Nutrıtıon Iso Zero Whey Protein Tozu 2273 Gr KullanımıBa
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 110 kcal |
| Protein | 25g |
| Karbonhidrat | 1.5g |
| Şeker | 0.5g |
| Yağ | 0.5g |
| BCAA | 5.5g |
| Tuz | 0.1g |