Sindirim enzimi ilaveli Maksimum biyo yararlanım Tekli paketİçtiğiniz Protein Tozu Boşa GitmesinYüksek kalitede ithal ham maddeden üretilmiş ve rakipsiz içeriğe sahip bir whey protein tozu desteğidir. İçerisindeki protein ham maddesi %100 peynir altı suyundan elde edilmiştir. En yüks
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 115 kcal |
| Protein | 24g |
| Karbonhidrat | 1.5g |
| Şeker | 0.5g |
| Yağ | 0.8g |
| Doymuş Yağ | 0.3g |
| Tuz | 0.1g |