Zeus Nutrition Creatine 300 Gr ÖzellikleriMarka:Zeus NutritionServis Sayısı:60Servis Miktarı:1 Ölçek (5g)Servis Başı Fiyat:1 TLZeus Nutrition Creatine 300 Gr KullanımıOrta SeviyeSpor sonrası 1 porsiyon (1 ölçek, 5 g) 400 ml su ile karıştırılarak tüketilir. İleri SeviyeSpor sonrası 1
| İçerik | 1 Servis (5g) |
|---|---|
| Porsiyon Büyüklüğü | 5 g |
| Enerji | 0 kcal |
| Kreatin Monohidrat | 5000 mg |
| Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |