Kütle artışı için vazgeçilmez supplementiniz.Lezzetli aromaları ile protein ihtiyacınızı karşılamanızı kolaylaştırır.Emilim ya da sindirim sorunları yoktur.Her Serviste:24.5 gram protein5 gram BCAA4 gram GlutaminPARTİ NUMARASI SON TÜKETİM TARİHİNE EŞ
DEĞERDİR
SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI ÜRÜN : TR-20
| İçerik | 1 Servis (30g) |
|---|---|
| Enerji | 118 kcal |
| Protein | 21g |
| Karbonhidrat | 3.5g |
| Şeker | 1.2g |
| Yağ | 2.1g |
| Doymuş Yağ | 1.1g |
| Tuz | 0.15g |